W sukurs przyjdzie mi KONKURS

Zwykły wpis

Wróciłam. W jednym kawałku. Z milionem wrażeń. I od razu z tęsknotą za kolejną wyprawą.

Powrót do zwykłej codzienności jest okrutny i bolesny. Aklimatyzacja pewnie chwilę potrwa. Zatem nim na nowo przystosuję się do życia w społeczeństwie, dziś wpis konkursowy, pozwalający mi jeszcze ponurzać się we wspomnieniach.

No to jedziemy! Konkurs ma proste zasady – poniżej kilka zdjęć jedzenia z jednego z odwiedzonych w tej podróży krajów. Kto pierwszy odgadnie cóż to za kraj wygra bardzo typową dla tego miejsca przyprawę, dzielnie przytarganą przez centkę przez pół świata. Dodam, że bardzo przyjemnie wykorzystywalną przy obecnej aurze. W sensie, że przyprawę można wykorzystać, nie centkę. Pomysły można zgłaszać mailem lub w komentarzach. Ktoś się pokusi?

Jakieś pomysły?

Reklamy

45 responses »

  • Chyba sama sobie strzeliłam w kolano – co padnie kolejny pomysł, to ja się zaczynam zastanawiać kiedy TAM pojadę. A miał to być wpis aklimatyzacyjny… A do meritum – nie, to nie Pakistan.

  • Brawo! Mamy zwyciężczynię! Zaiste jest to Nepal. To ja bardzo proszę o kontakt mailowy z adresem, cobym zasłużoną nagrodę mogła przesłać :-)
   Gratuluję, bo – jak widać – nie było łatwo :-)

 1. Dziękuję Wam wszystkim za udział w pierwszym blogowym konkursie.
  Walka była zacięta, kilka razy było baaardzo blisko. Zdecydowana większość z Was bez problemu odgadła, że chodzi o Azję.
  Brawa wielkie, wiwat i meksykańska fala dla Z miłości do jedzenia, która nie tylko odgadła o jaki kraj chodzi, ale i wielką determinacją się wykazała :-)

Masz coś do powiedzenia? Nie krępuj się!:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s